کاهش 39 درصدی حجم ورودی آب به سدهای کردستان
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای کردستان گفت: حجم ورودی آب به سد‌های استان هم اکنون یک میلیارد و 99 میلیون مترمکعب و سال گذشته در همین موقع 2 میلیارد و 788 میلیون مترمکعب بوده است که نشان از کاهش 39 درصدی دارد.
تونل انتقال آب به دشت های شرقی کردستان خرداد ماه افتتاح می شود
مدیر عامل آب و فاضلاب کردستان از افتتاح پروژه تونل انتقال آب سد آزاد به سد قوچم در دشت شرقی استان در خرداد ماه جاری خبر داد.
سوت قطار تا دو ماه دیگر در کردستان به صدا در می آید
سنندج- استاندار کردستان گفت: تمام تلاش ما این است که راه‌آهن همدان - سنندج تا پایان این دولت و طی دو ماه آینده به بهره‌برداری برسد.
کسب رتبه اول کشوری مخابرات کردستان در تحقق دایری ناخالص تلفن ثابت
مدیر مخابرات منطقه کردستان گفت: توسعه دایر‌های تلفن ثابت در استان یکی از برنامه‌های دارای اولویت به شمار می‌رود و براین اساس استان رتبه اول کشوری مخابرات در تحقق دایری ناخالص تلفن ثابت را کسب کرد.
کردستانی‌ها در سال 99بیش از 3 میلیارد و 210 میلیون مترمکعب گاز طبیعی مصرف کرده اند
مدیر عامل شرکت گاز استان کردستان گفت: مشترکان کردستانی از اول فروردین ماه تا پایان اسفندماه سال گذشته سه میلیارد و 210 میلیون و 656 هزار و 796 متر مکعب گاز مصرف نموده که نسبت به مدت مشابه سال 98 افزایشی برابر با هفت درصد را نشان می دهد.
اجرای 4035 کیلومتر فیبر نوری در کردستان
مدیر مخابرات منطقه کردستان گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 100 میلیارد ریال برای اجرای 154 کیلومتر فیبر نوری در استان هزینه شده و طول این خطوط به 4 هزار و 35 کیلومتر رسیده است.
...54321