افتتاح طرح محرومیت زدایی سپاه در معابر محله «کانی کوزله» سنندج
سه‌شنبه، 20 مهر 1400
افتتاح طرح محرومیت زدایی سپاه در معابر محله «کانی کوزله» سنندج
پروژه آسفالت معابر محله «کانی کوزله» سنندج به همت قرارگاه محرومیت زدایی ناحیه مقاومت بسیج سپاه سنندج تکمیل و به بهره برداری رسید.

به گزارش کورده واری آنلاین، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سنندج روز سه شنبه در مراسم افتتاح این پروژه محرومیت زدایی اظهار کرد: سپاه سنندج از محل اعتبارات طرح کرامت و از طریق قرارگاه محرومیت زدایی بسیج سازندگی در 10 نقطه حاشیه ای این شهر پروژه های عمرانی را به بهره برداری رسانده است.

سرهنگ حسن عسکری افزود: آسفالت معابر محله کانی کوزله با متراژ دو هزار و 500 متر مربع و با اعتباری بالغ بر چهار میلیارد ریال از جمله این پروژه های محرومیت زدایی بوده است که امروز به بهره برداری می رسد.

وی تصریح کرد: انتظار داریم شهردار جدید و اعضای شورای اسلامی شهر سنندج با رویکرد جدیدی که دارند نگاه ویژه ای به محلات حاشیه ای و محروم سنندج داشته باشند و اولویت کاری خود را برای ارتقای شاخص های زیرساختی در این محلات قرار دهند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سنندج اظهار کرد: ساکنان محلات حاشیه ای سنندج با مشکلات عدیده ای مواجه هستند که می طلبد شهرداری و دیگر دستگاه های خدمت رسان به این مشکلات ورود کنند.

سرهنگ عسکری افزود: انقلاب ما انقلاب مستضعفان تاریخ بوده و انتظار می رود مدیران و تصمیم گیران ما نیز همواره مستضعفان و محرومین را مدنظر داشته باشند.

سید انور رشیدی شهردار سنندج نیز در این مراسم از خدمات سپاه سنندج در اجرای طرح های محرومیت زدایی در مناطق حاشیه ای این شهر تقدیر کرد و گفت: همراهی سپاه در برنامه های محرومیت زدایی همواره راهگشا بوده و امیدواریم این همراهی و مشارکت در دولت انقلابی آیت الله رئیسی افزایش یابد.

وی افزود: اولویت کاری بنده ایجاد توازن منطقه ای در بین محلات محروم و محلات برخوردار شهر بوده و در این راستا برنامه هایی تدوین شده است که شهروندان نتایج آن را در عمل خواهند دید.

نویسنده: خبات ساعدی
چاپ خبر
ارسال نظر
*نام
ایمیل
*نظر