1741 فرهنگی کردستانی مهرماه جاری بازنشسته می شوند
جمعه، 16 مهر 1400
1741 فرهنگی کردستانی مهرماه جاری بازنشسته می شوند
مدیر صندوق بازنشستگی کشوری کردستان گفت: مهرماه سال جاری هزار و 741 نفر از فرهنگیان استان بازنشسته می شوند و تمام سعی ما این است که در پایان این ماه حقوق آن ها را به موقع پرداخت کنیم.

به گزارش کورده واری آنلاین، محمد احمدی، اظهار داشت: هم اکنون 25 هزار نفر در استان کردستان جزو بازنشستگان کشوری هستند گفت: در مهر امسال نیز یک هزار و 741 نفر از فرهنگیان به جمع بازنشستگان کشوری استان اضافه می‌شوند.

وی افزود: در کنار تعداد بازنشستگان تحت پوشش این صندوق در استان کردستان، هم اکنون کمتر از 25 هزار نفر نیز در ادارات استان کردستان مشغول به کار هستند که قرار است در ماه جاری یک هزار و 741 نفر از شاغلان فرهنگی به جمع بازنشستگان تحت پوشش این مدیریت اضافه شوند.

احمدی تصریح کرد: همه همکاران این مدیریت بسیج شده اند تا بتوانیم احکام عزیزان فرهنگی که تا مهرماه امسال بازنشسته می‌شوند را صادر کرده تا برقراری حقوق برای بخش اعظمی از این عزیزان به سرعت انجام شود.

وی در خصوص طرح همسان سازی حقوق بازنشستگان هم گفت: با ابلاغ این طرح در کشور کردستان جزو استان‌های پیشرو در این زمینه بود و هم اکنون بازنشستگان کشوری استان حدود 90 درصد حقوق شاغلین هم رتبه خود در ادارات را دریافت می‌کنند.

مدیر صندوق بازنشستگی کشوری استان کردستان افزود: تا یک ماه آینده خانه امید سنندج که شامل بخش‌های مختلفی از جمله پزشک عمومی، کتابخانه و آمفی تئاتر است برای خدمات رسانی به بازنشستگان تحت پوشش افتتاح می‌شود.

نویسنده: خبات ساعدی
چاپ خبر
ارسال نظر
*نام
ایمیل
*نظر