دولت سیزدهم خواسته کردستانی ها را محقق کرد
جمعه، 22 مرداد 1400
دولت سیزدهم خواسته کردستانی ها را محقق کرد
رئیس مجمع نمایندگان کردستان در مجلس شورای اسلامی گفت: در کابینه پیشنهادی دولت سیزدهم شاهد حضور دو وزیر کردزبان هستیم و امیدواریم فاصله شکاف بین مردم و دولت در این دوره کاهش یابد.
به گزارش کورده واری آنلاین،محسن فتحی روز پنج شنبه در جمع خبرنگاران رسانه‌های کردستان در سنندج اظهار کرد: خوشبختانه در کردستان شاهد فعالیت خبرنگاران حرفه‌ای هستیم و باید دغدغه‌های معیشتی و مسکن این قشر در سریع‌ترین زمان ممکن حل شود.

فتحی از تشکیل کارگروهی با حضور هیأت مدیره خانه مطبوعات و هیأت مدیره انجمن صنفی نشریات محلی استان خبر داد و گفت: با همفکری اصحاب رسانه برای حل مشکلات و دغدغه‌های این قشر تلاش خواهیم کرد.

رئیس مجمع نمایندگان استان کردستان در ادامه سخنان خود با اشاره به لیست کابینه دولت مردمی آیت الله رئیسی اظهار کرد: خوشبختانه دو نفر از وزرای پیشنهادی از کردها هستند و این یک وعده‌ای است که بالاخره در دولت سیزدهم محقق شد.

فتحی افزود: تمام تلاش خود را به کار خواهیم گرفت تا وزرای کردزبان پیشنهادی دکتر رئیسی بتوانند رأی اعتماد را کسب کنند.

وی خاطرنشان کرد: دولت بعدی با انتخاب مدیران ارشد کشوری و استانی شروع به کار خواهد کرد و ما مسئولان و اصحاب رسانه بتوانیم شکافی را که عملکرد دولت دوازدهم بین مردم و دولتمردان ایجاد کرده است جبران شود.

فتحی اظهار داشت: کابینه پیشنهادی دولت سیزدهم با میانگین سنی 52 سال یک کابینه جوان بوده و ما خوش بین هستیم.

شهر سنندج به قطب درمان سرطان در غرب کشور تبدیل می‌شود

رئیس مجمع نمایندگان استان کردستان اظهار کرد: دستگاه پت اسکن طی ده روز آینده در استان نصب و راه اندازی می‌شود.

فتحی افزود: با راه اندازی این دستگاه شاهد راه اندازی بخش‌های مختلف و تخصص‌های جدید در استان خواهیم بود که نتیجه این مهم ارتقای دانشگاه علوم پزشکی به سطح دوم دانشگاه‌های کشور خواهد بود.
نویسنده: خبات ساعدی
چاپ خبر
ارسال نظر
*نام
ایمیل
*نظر