واکسیناسیون سالمندان بالای 70 سال در کردستان آغاز شد
معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: واکسیناسیون‌ سالمندان 70 سال به بالا از امروز در استان آغاز شده و افراد می‌توانند در سامانه وزارت بهداشت به آدرس salamat.gov.it نسبت به ثبت‌نام جهت نوبت‌دهی واکسیناسیون اقدام کنند.
مبارزه مسلمانان تا آزادی قدس شریف و نابودی صهیونیست ها ادامه دارد
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: مبارزه و مقاومت بین مسلمانان و رژیم جنایتکار صهیونیستی تا آزادی قدس شریف ادامه خواهد داشت و کشورهای غربی چاره ای جز تسلیم در برابر این اراده ندارند.
وقتی رئیس ستاد انتخابات استان نقش رئیس یک حزب سیاسی را ایفا می کند
رئیس ستاد انتخابات استان کردستان در اظهاری غیر مسئولانه به رای هیات نظارت انتخابات شوراهای شهر و روستای استان واکنش نشان داد. این مقام رسمی دولتی به بهانه دفاع از مشارکت عمومی در انتخابات، نسبت به رد صلاحیت چند نفر از هم حزبی هایش اعتراض کرده و اعلام داشته، کسانی که می توانستند مشارکت را بالا ببرند توسط هیات نظارت رد صلاحیت شده اند.
داب و نەریتی جێژنی ڕەمەزان لە کوردەواریدا
موسڵمانان دوای مانگێک بەڕۆژوو بوون، دەچنە دیداری یەکتر و گەردن ئازایی لە یەکتر دەخوازن و چێشتی تایبەت لێدەنێن و نوێژی تایبەت دەکەن، ئەو ڕۆژە ڕۆژی جێژنی ڕەمەزانە.
شماره جان باختگان کرونا در کردستان از 1200 نفر گذشت
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: طی 24 ساعت گذشته متاسفانه 9 نفر دیگر از بیماران کرونایی در استان جان باختند و شمار جان باختگان در استان به هزار و 202 نفر رسید.
بیش از ‌هزار جوان کردستانی در نوبت دریافت کمک هزینه ازدواج هستند
معاون حمایت و سلامت کمیته امداد امام خمینی(ره) کردستان گفت: در حال حاضر یک هزار و 29 نفر از جوانان دختر و پسر مددجوی این نهاد در استان در نوبت دریافت جهیزیه و کمک‌هزینه ازدواج هستند.
...76543